Du er her

Samarbeidspartnere / Medlemsfordeler

Våre samarbeidspartnere og klubbens medlemsfordeler

Husk å ha med gyldigt medlemskort ved bruk av våre medlemsfordeler !​

HOVEDSAMARBEIDSPARTNER    
Princess Yachts Norway AS princessyachts.no   Facebook     Medlemsfordeler
Princess Yachts International www.princessyachts.com Delelager  Princessyachts
KNBF MEDLEMSKAP    
Kongelig Norsk Båtforbund www.knbf.no Medlemsfordeler
Norske Sjø www.norskesjo.no Medlemsfordeler
BÅTUTSTYR - DELER    
Maritim Båtustyr www.maritim.no Medlemsfordeler
Autorek AS www.autorek.no Medlemsfordeler
Bjordal & Madsen.no www.bjordal-madsen.no Medlemsfordeler
DP Gruppen AS www.dpgruppen.no/butikken Medlemsfordeler
Diesel & Elektro Service AS www.dieselelektroservice.no Medlemsfordeler
Baardsen & Søn AS www.baardsen.no Medlemsfordeler
Bergen Batteri Service AS www.bergenbatteri.no Medlemsfordeler
Lakkspesialisten AS www.lakkspesialisten.no Medlemsfordeler
Mørenot Butikk Bekkjarvik Mørenot Facebook Medlemsfordeler
Sandøy Båtdekk AS www.baatdekk.no Medlemsfordeler
Bg Audio Import AS www.elektronikklageret.no Medlemsfordeler
Vico AS www.vico.no Medlemsfordeler
DRIVSTOFF - OLJE    
Oljelevrandøren AS www.oljeleverandoren.no Medlemsfordeler
Storesund Olje AS www.storesundolje.no Medlemsfordeler
Egersund Marina AS www.sandegaard.no Medlemsfordeler
Hartmann Marina AS www.hartmannsbrygge.com Medlemsfordeler
PLEIE - VEDLIKEHOLD    
Askøy Båt og Motor AS www.abmotor.eu Medlemsfordeler
Pedersen Slipp www.pedersen-maskinering.no Medlemsfordeler
KALLESJE - PUTER - INNREDNING    
Skredder og Møbeltapetserer skredderogmobltapetserer Facebook Medlemsfordeler
Teppehuset AS www.teppehuset.com Medlemsfordeler
ANDRE MEDLEMSFORDELER    
Stil Lagunen AS www.stil.no       Facebook Medlemsfordeler
TBL Medical Clinique www.tblmedical.no Medlemsfordeler
Bergens Auto AS www.automester.no/bergens-auto-as Medlemsfordeler
Hobby & Interiørgleder www.interiørgleder.no Medlemsfordeler
Proff Reklame www.proff-reklame.no Medlemsfordeler
Cut.no www.cut.no Medlemsfordeler
Bygger`n

www.byggern.no

Medlemsfordeler
LDP AS www.ldp.no Medlemsfordeler

 

Sammarbeidspartnere treff og medlemsmøter

Baatsans.no www.baatsans.no    Facebook  
Båtens Verden www.b-v.no/  
Båtmagasinet www.båtliv.no  
Bekkjarvik Gjestgiveri AS www.bekkjarvikgjestgiveri.no Medlemsfordeler
Bekkjarvik Gjestehavn Facebook  
Fagernes Yachtclub www.fyc.no Medlemsfordeler
Onarhamn Tysnes www.onar.no   Facebook  
Mandelhuset Restaurant Tysnes www.mandelhuset.no    Facebook Kommer Medlemsfordel
Haaheim Gård www.haaheimgaard.no  
Våge Gjestehamn www.vågegjestehamn.no  Facebook  

 

Sponsorer / utstillere til Klubben

FM Gruppen AS www.fmgruppen.no
Extreme Clean www.extremclean.info/ 
Frydenbø AS www.frydenbo-bil.no/
Jæger Sentrum AS www.jaegersentrum.no
Jæger Automobil AS www.jaegerbil.no
B.Truckservice AS www.btruckservice.no
Bergen Marine Bobiler www.bergen-marine.com/bobiler
Cosmos Fyrverkeri www.cosmosfyrverkeri.no
Møller Bil Minde www.mollerbil.no
I.H.  Entreprenørforretning www.ingehjelle.no
Bertel O.Steen Bergen www.bos.no
Kokstad Autosenter AS www.kokstadautosenter.no